73 فرقه (فرقه شناسی)

پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) : امت من بر ۷۳ فرقه تقسیم خواهند شد که فقط یک گروه از آن در بهشت و ۷۲ فرقه در دوزخ خواهند بود

73 فرقه (فرقه شناسی)

پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) : امت من بر ۷۳ فرقه تقسیم خواهند شد که فقط یک گروه از آن در بهشت و ۷۲ فرقه در دوزخ خواهند بود

به حول و قوه الهی این وبلاگ در تاریخ 19/10/1392 با هدف معرفی اجمالی فرق اسلامی و دفع شبهات وارده بر مکتب اهل بیت (علیهم السلام ) یعنی مذهب حقه شیعه اثنی عشری از جانب سایر فرق به ویژه وهابیت راه اندازی شد!
در ضمن برخی با امکانات تبلیغی بسیار عظیمی که در اختیار دارند اینطور وانمود می کنند که مسلمانها دو دسته اند آنهم شیعه و سنی!!!
اما ما می خواهیم بگوییم مسلمانها ده ها فرقه اند که یکی از آنها شیعه است!!!

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
 • ۸۵۳ نمایش
 • چندی پیش یک وبلاگ نویس در وبلاگ بنده با وبلاگی با یک مطلب با عنوان «صوفیه گمراه» در خواست تبادل لینک کرده بود ابتدا توجه نکردم و درخواستش را اجابت نکردم ولی پیامشان را حذف نکردم اما امروز برای بررسی، مجددا به این وبلاگ مراجعه کردم.

  با عرض تأسف ایشان از قربانیان برنامه های شیطانی این فرد و فرقه گمراه صوفیه نعمت اللهی گنابادی بوده است که دو سه پست به مطالبش اضافه کرده بود.

   چند تا از مطالب این وبلاگ که افشاگر چهره واقعی این فرد و فرقه شیطانی وی است!

  هشدار به جوانان و خانواده‌ها
  این شخص نامش یوسف مردانی و یکی از مشایخ صوفیه فرقه گمراه گنابادیست!
  هشدار اکید به خانواده‌ها و جوانان این ملعون باعث از هم پاشیده شدن بسیاری از خانواده‌ها شده طوری که مریدان خود را تشویق به عبادت و بندگی خود می‌کند و می‌گوید من نماینده تام الاختیار خداوند بر روی زمینم و هر کسی می‌خواهد به خدا برسد باید به چهره من نگاه کند و چهره مرا برای عبادت در نظر بگیرد تا به خدا برسد، این شخص باعث و بانی از هم پاشیده شدن کانون گرم بسیاری از خانواده‌ها شده طوری که تازه عروسان را تشویق به عشق خود می‌کند و افراد ساده لوح و بدبخت هم به عشق رسیدن به خداوند به دنبال سراب عشق او روانه می‌شوند و گا‌ها دیده شده تازه عروسی بخاطر عشق این اقا و فریبکاری‌هایش از همبستری با تازه داماد و شوهر شرعی و قانونیش سرباز زده و خود داری کرده که همین موضوع هم باعث اختلاف شدید بین خود و شوهرش شده و به طلاق و جدایی انجامیده، جالب اینجاست که هر بلایی هم که سر این بدبخت‌ها می‌آید می‌گویند آزمون الهیست و آقای مردانی دارد ما را امتحان می‌کند!!
  خود من هم حدود ۳۰ سال در این فرقه بوده‌ام و با نیت و قلب پاک به دنبال خداوند بودم که در دام این شیطان افتادم و بعد هم همسرم را به این راه تشویق کردم اما بعد از مدتی همسرم افتادند دنبال ایشان و عشق الهیشان و من و دو تا بچه‌مان را دربدر و آواره کردند و الان نزدیک به چند سالیست که بعد از تنش و جنگ و جدال بین من و زنم ناچار ازش جدا شدم و الان با دو تا بچه خانواده و کانون گرم خانوادگیمون رو از دست دادیم و من الان یه جا آواره‌ام و زن و بچه‌هایم هم یه جای دیگه و همسرم هم این موضوع را آزمون الهی می‌داند!!
  من بعد از شناخت این شیاطین و دشمنان خدا و خلق و دشمنان معصومین ع تصمیم گرفتم که تجربیات خودم و دیگرانی که فریب این افراد که رهزنان دین و دنیای انسان‌ها هستند خورده‌اند را در اختیار هموطنانم قرار دهم تا خدای ناکرده مانند من و بسیاری دیگر در دام مکر این نادرویشان و صوفیه گمراه گرفتار نشوند.  دستور مردانی جهت طلاق زن از شوهرش بنام آزمون الهی!!

  فقط خدا می‌داند چه خانواده‌هایی توسط این ملعون یوسف مردانی از هم پاشیده شدند و چه زنانی بی‌شوهر گشته و چه بچه‌هایی از داشتن نعمت پدر محروم گردیدند فقط خدا می‌داند!
  چندی پیش یکی از دراویش که از بردن نامش خود داری می‌کنم بواسطه اینکه درویشی باعث سرد شدن رابطه‌اش با همسرش گردیده بود به اعتیاد روی آورد، مردانی هم از فرصت استفاده کرده و به زنش دستور می‌دهد که طلاقش را از او بگیرد، بعد از اینکه آن زن طلاقش را گرفت مردانی او را به یکی دیگر از درویشان و مریدانش شوهر داد از قضا آن شخص هم بیماری اعتیادش خوب شد و ترک کرد اما حالا با بیچارگی و بدبختی به مجلس درویشی می‌رود و شوهر زن خود را هم همیشه ملاقات می‌کند و تازه این موضوع را هم آزمون الهی می‌داند و دراویش دیگر هم وقتی صحبت آن شخص می‌شود می‌گویند وااااای قربون آقای مردانی چه کارهایی که نمی‌کنه سوزوندش و البته بهش مقام هم می‌ده!!!
  اون بیچاره زن باخته هم این مورد را آزمون آقای مردانی و مرشد خود می‌داند و پی بی‌غیرتی را به تن می‌مالد و به مجلس جهت پابوسی آقا می‌رود!!
  این یکی از هزاران نمونه‌ای هست که هر ماه در مجلس ایشان انجام می‌گیرد و خانواده بیچاره‌های ساده لوح را به نام امتحان الهی از هم می‌پاشاند!!
  دراویشی که این پست مرا می‌خوانند می‌دانند چه کسی را می‌گویم و کدام بخت برگشته منظور نظر من است!!

  روح القدس!!!
  این آقا که مریدانش را به تزکیه نفس و دوری از همسر تشویق می‌کند خودش دارای پنج شش فرزند پسر و یک فرزند دختر است، که البته به دامادش که شخصیست به نام عراقی دستور داد که دخترش را طلاق بدهد و از آنطرف دخترش را داد به یکی دیگر از دراویش جوان و ثروتمند و این عراقی را هم نگه داشته پیش خودش بعنوان خدمتکارش که البته یک فرزند پسر هم از دختر مردانی دارد و البته عراقی هم دیگر پیر مردی شده اما شخص بی‌تربیتیست و کسانی که مجلس مردانی می‌روند با اخلاق سگی او آشنا هستند خب البته حق هم دارد که عصبانی باشد منهم اگر جلو چشمم زنم را ازم بگیرن بدن به یکی دیگه روانی می‌شم!
  من نمی‌دانم بچه‌های خودش چجوری درست شده‌اند!! که البته مریدان ساده لوحش فکر می‌کنند فرزندانش مسیح وار به دنیا آمده‌اند و روح القدس با خانومش همبستر شده و انقدر او را در نظر خود بزرگ کرده‌اند که نزدیکی و همبستری را دور ازشان او می‌دانند و به چشم قدیس به او نگاه می‌کنند این جماعت نمی‌دانند که حتی پیامبر اکرم ص هم فرمود ان بشر مثلکم!! گویی این جماعت خود را به خواب زده‌اند و این بیچارگان از همه جا بیخبر از همسران خود که حلال شرعی آنان است دوری می‌کنند به قصد قربت این آقا، خود من یک زمانی هوادار دو آتشه این آقا و دیگر مشایخ این فرقه بودم و حتی سرم را هم در این راه می‌دادم اما از آنجایی که ماه هیچوقت زیر ابر پنهان نمی‌ماند و خداوند بالاخره دروغگو را رسوا می‌کند متوجه شدم که بابا این‌ها خودشان از هر کسی محتاجترند کجا توانند به من راه خدا را نشان دهند، کوری عصاکش کوری دگر!!!
  فقط خدا می‌داند که این مردانی با زندگی من چ‌ها کرد، سالیان سال که از همسرم جدا شده بودم بار‌ها و بار‌ها رفتم درب منزل خودم که دختر خوردسالم را ببینم و بتوانم در خانه خودم راه یابم و فرزندان کوچکم را در آغوش بگیرم و آتش دلم رو خنک کنم اما هر بار رفتم همین مردانی ملعون کثیف به زنم دستور می‌داد که او را به خانه را ندهید و دنبال طلاقتان در دادگاه باشید، هیچوقت از سر تقصیرات این نجاست نمی‌گذرم هیچوقت، بچه‌های معصوم من چه گناهی کرده بودند که بایستی با دستور این لجن بسوزند و خود من سینه‌ام از دوری بچه هام آتش بگیره؟! مردانی ملعون کثیف مگر خودت فرزند نداشتی؟!
  مگر خدایی وجود نداشته باشه وگر نه باید به چشم خودم ببینم که این نجاست به سزای اعمال کثیفش رسیده!!

  لینک وبلاگ مذکور:

  http://gomrahan.mihanblog.com/

  نظرات (۶)

  سلام 

  خسته نباشید و ممنون از انتشار مطالب،اجرتون با آقا امام زمان عج
  موفق باشید دوست خوبم.
  پاسخ:
  سلام
  موفق باشید
  سلام حاج آقا خسته نباشید
  به روز هستم.

  التماس دعا
  سلام. ان شالله به همین زودی صاحب مان خواهد آمد و تمام این افراد و گروهای به ظاهر خداوار و دین دار را از دم تیغ خواهد گذراند.
  خدا لعنتشون کنه ... واقعاً مریدانش اینقدر جاهلند که خوب وبد رو تشخیص نمیدن  . مراسمشون خیلی خنده دار و وحشتناکه ... خدایا رحم کن و ظهور آقامون رو زود برسون
  ۲۴ دی ۹۵ ، ۰۸:۴۴ آنتی آخوند
  اینقدر دروغ بنویسید که از دست بروید....رفتاروگفتارشما دقیقا شبیه جنگ خوارج وطایفشون هست..برای مشروعیت خود دست به هر دروغ و یاوه گویی میزنید.
  بر پدر دروغگو لعنت

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی