73 فرقه (فرقه شناسی)

پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) : امت من بر ۷۳ فرقه تقسیم خواهند شد که فقط یک گروه از آن در بهشت و ۷۲ فرقه در دوزخ خواهند بود

73 فرقه (فرقه شناسی)

پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) : امت من بر ۷۳ فرقه تقسیم خواهند شد که فقط یک گروه از آن در بهشت و ۷۲ فرقه در دوزخ خواهند بود

به حول و قوه الهی این وبلاگ در تاریخ 19/10/1392 با هدف معرفی اجمالی فرق اسلامی و دفع شبهات وارده بر مکتب اهل بیت (علیهم السلام ) یعنی مذهب حقه شیعه اثنی عشری از جانب سایر فرق به ویژه وهابیت راه اندازی شد!
در ضمن برخی با امکانات تبلیغی بسیار عظیمی که در اختیار دارند اینطور وانمود می کنند که مسلمانها دو دسته اند آنهم شیعه و سنی!!!
اما ما می خواهیم بگوییم مسلمانها ده ها فرقه اند که یکی از آنها شیعه است!!!

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

نمونه هایى از ریاضتهای عجیب و غریب سران تصوف

چهارشنبه, ۳ ارديبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۲۹ ب.ظ
 • ۱۸۴۹ نمایش
 • موضوع ریاضت و ترک لذایذ مادى و تحمل اعمال شاقه، از اصولى ترین ریشه هاى تصوف است که در میان عموم فرق آنها ـ با تفاوتهایى ـ دیده مى شود، حتى فرقه هایى که قبل از اسلام بودند و مخصوصاً هندوها که تصوف در میان آنها از زمانهاى بسیار قدیم وجود داشته، این خصیصه تصوف را به حد کافى داشته اند.

  کارهایى از بعضى صوفیان به عنوان ریاضت نقل شده که عقل انسان را حیران مى کند، از جمله «شیخ عطار» در «تذکرة الاولیاء» در شرح حال «شبلى» مى نویسد.

   

  ۱ـ یک بغل چوب را به جان خود خورد مى کرد

  «نقل است که شبلى سردابه اى داشتى که در آنجا همى شدى و آغوشى چوب با خود بردى و هرگاه غفلتى به دل او در آمدى خویشتن بدان چوب همى زدى، و گاه بودى که همه چوبهاى که بشکستى دست و پاى خود بر دیوار همى زدى»![1]

  شما را به خدا قسم کدام عقل،کدام منطق، کدام دین و مذهب اجازه مى دهد که انسان یک بغل چوب را بر جان خود خرد کند، تازه دست بردار هم نباشد و دست و پاى خود را به دیوار بکوبد؟!

  اگر خداى نکرده در نزدیکان شما کسى چنین کارى کند اسمش را چه مى گذارید؟ آیا او را روانه تیمارستان نمى کنید؟

  تعجب از آقاى دکتر غنى است که مردى باسواد و تحصیل کرده است، او قبل از نقل این داستان مى گوید: «راجع به ذکر و ورد و توجه کامل که شرط آن است چیزها نوشته و راهها نشان داده اند و از رفتار عرفاى بزرگ که زندگى آنها سرمشق اهل سلوک است، داستانها نقل کرده اند»[2] سپس این داستان را نقل مى کند.

  آیا در حالات هیچ یک از انبیاء و اولیاى خدا و اصحاب ائمه هدى علیهم السلام هرگز چنین حرکات ناشایست و جنون آمیزى دیده شده است؟!

   

   

  ۲ـ خود را در وسط چاه معلق ساخت!

  در حالات شیخ «ابوسعید» که از صوفیان معروف و به عقیده متصوفه داراى مقامات بسیار عالى است چنین مى خوانیم:

  «در جوانى شبها پس از آنکه اهل خانه به خواب مى رفتند آهسته برخاسته به مسجد مى آمد. در گوشه مسجد چاه ابى بود، طنابى را به وسط چوبى بسته و سر دیگر طناب را به پاى خود مى بست و سپس چوب را روى دهانه چاه گذارده، و خود را در وسط چاه تا نزدیک طلوع صبح معلق مى ساخت و قرآن مى خواند، آخر شب از چاه بیرون آمده و آهسته به خانه برمى گشت تا پدر و مادرش نفهمند»![3]

  دینى که مى گوید: «جان خود را به هلاکت نیندازید» و حتى عبادات و وظایف مهم دینى را مانند «روزه» در صورتى که زیان بخش باشد قدغن و ممنوع کرده است، هرگز اجازه مى دهد کسى دست به چنین اقدام جاهلانه و خطرناکى بزند؟ آیا راه تحصیل کمال این اعمال بى رویه است؟ هیچ عقلى باور مى کند؟

   

  ۳ـ هفت من نمک در چشم خود کرد!

  درباره «ابوبکر شبلى» که در اواخر قرن سوم و اوایل قرن چهارم هجرى مى زیست، چنین مى خوانیم: «به اول که مجاهده بر دست گرفت سالهاى دراز شب نمک در چشم کشیدى تا در خواب نشود و گویند که هفت من نمک در چشم کرده بود!»[4] و راستى عجب چشم بادوامى داشته!

  «شیخ ابوسعید ابوالخیر» خطاب به مریدى زیر درخت بیدى گفت: «اى جوانمرد! این درخت که تو مى بینى هشتاد ختم قرآن کردم سرنگونسار! (پاهایم) از این درخت در آویخته![5]

   

  ۴ـ هفت سال خار بیابان خورد!

  باز در حالات «ابوسعید» مى خوانیم که «هفت سال در بیابانى در نزدیکى سرخس به مجاهدت و ریاضت مشغول بود و معروف است که در این هفت سال خار بیابان و سرگز و امثال آن مى خورد»![6]

  آیا فکر مى کنید با این طرز زندگى، عقل سالمى براى انسان باقى مى ماند؟

   

  ۵ـ لباس صوفى

  قبل از آنکه لباسى را که صوفى در مقام ریاضت باید بپوشد از کتاب استوار نامه نقل کنیم، بد نیست قبلا چند جمله درباره مؤلف آن صحبت شود:

  استوارنامه تألیف «کیوان قزوینى» معروف به «منصور علیشاه» است، نامبرده پس از هفده سال ریاست و قطبیت و جمع کردن سه هزار مرید فدایى دور خود، بر اثر ترس از خدا و بیدارى وجدان و شهامت روحى، پشت به پا به همه آنها زده و اسرار اقطاب تصوف ـ مخصوصاً سلسله «گنابادى» ـ را در کتاب نفیسى که به نام «استوارنامه»نوشته است فاش و برملا نمود. او در مقدمه استوارنامه مى نویسد: «سه هزار مرید بنده وار که هستى و نعم و خوشیهاى خودشان را از ناحیه من مى دانستند و به تمام قواى ظاهره و باطنه بذل جهد و استرضاء خاطر من به جان و مال مى نمودند مانند یک «بت بزرگ» مرا مى پرستیدند! من آنها را از خودم راندم .

  اکنون که ۱۲ سال است از ترک ریاضت و گوشه نشینى من مى گذرد، اگر برگردم و به مسند ارشاد نشینم همه مطیع و منقادند، و باز به کمند ارادت در آمده ربقه طاعت را بر رقبه خود مى نهند. هر کسى در هر کار اختیارى خود یک فایده مهمى را به نظر مى گیرد که به رنج و گزند آن کار بیارزد.

  من هم در ترک ریاست و تن به ذلت دادن، به نظر گرفته ام شرف معنوى وجدانى را نجات از مسئولیت روح و دین را .

  ضمناً نامبرده در کتاب خود مطالب حیرت آورى از طرز رفتار اقطاب صوفیه با مریدان و طرز تشرف مریدان به حضور اقطاب که سالیان دراز خود پذیرا و ناظر آن بوده است نوشته، همچنین درباره ریاضات صوفیه مطالب جالبى دارد از جمله اینکه مى گوید:

  «و در پوشاک باید به کهنه پوشى تن داد و به تدریج هم کم کرد تا برسد به «پوست پوشى»! که از این جهت صوفى نامیده شده اند و تنها ستر عورت یا مرقع یعنى پارچه کهنه هاى دور ریخته مردم را باید جمع کرده به هم دوخت و پوشید که این هم خرقه مى شود و هم مرقع».[7]

  نگارنده گوید: همانطور که اشاره شد، طرز ریاضت کشیدن در میان فرقه هاى صوفیه کاملا مختلف است و اگر بعضى از انواع ریاضت را در پاره اى از فرقه ها نبینیم دلیل بر این نیست که ریاضتهاى دیگرى ندارند، به طور کلى آنچه از احوال سران صوفیه نقل کرده اند همه گواه بر این است که آنها براى ریاضات شاقه، حد و حدودى قائل نبوده اند و آنچه را به عقیده خود باعث دورى از خلق و نزدیکى به خالق مى پنداشتند بدون هیچ قید و شرطى اجازه مى دادند، حتى اگر از جمله معاصى و گناهان بوده است و به قول غزالى[8]آن معصیت صورى! را بعداً جبران مى کردند!

  موضوع ترک نظافت در مدت ۲۰ سال متوالى!!! که در حالات بعضى از معاریف صوفیه آمده و آن قدر زیر آفتاب ایستادن تا روغن بدن به زمین بریزد که در حالات بعضى دیگر است و شب تا به صبح روى سر ایستادن، نمونه هایى از ریاضات شاقه سران صوفیها است که در بحثهاى گذشته به آن اشاره شد. این گونه کارها علاوه بر اینکه جنبه نامشروع دارد، کارهاى ابلهانه اى است که هر وجدان بیدار و عقل سلیمى از آن متنفر است.

   

  ۶ـ ترک حیوانى در چهل روز

  موضوع ترک حیوانى در چهل روز یا بیشتر، از ریاضات ساده و معمولى صوفیان است که در میان بسیارى از آنها رایج مى باشد. این موضوع نیز برخلاف دستورات اسلامى است، زیرا روایات متعددى از پیغمبر اسلام(صلى الله علیه وآله) و على(علیه السلام) و سایر امامان علیهم السلام در مذمت این عمل نقل شده است.

  مرحوم شیخ حر عاملى در جلد سوم کتاب «وسائل الشیعة» که از منابع معروف حدیث ما است، ده حدیث از معصومین(علیهم السلام) به این مضمون نقل کرده است: «من ترک اللحم اربعین صباحا ساء خلقه»:«کسى که چهل روز گوشت نخورد اخلاق او بد مى شود» و در چند حدیث دستور داده شده که در گوش چنین شخصى اذان بگویید (شاید منظور این است که چون این شخص از دستورات اسلام دور افتاده باید روح ایمان را در او با اذان تجدید کنید) و در یکى از آنها دارد که چنین شخصى حتما قرض کند و گوشت بخورد و خدا قرض او را ادا مى کند!

  از نظر طبى و بهداشتى هم ترک گوشت حیوانى در یک مدت طولانى، زیانهاى مسلمى دارد، همان طور که افراط در خوردن گوشت هم بسیار زیان بخش است، بدیهى است وقتى انسان انحراف جسمى و مزاجى پیدا کند آثارش در اخلاق و افکار او آشکار مى کردد، شاید اخبار مزبور هم اشاره به این موضوع باشد.

  بنابراین ترک حیوانى در چهل روز یا بیشتر، نه تنها انسان را به خدا نزدیک نمى کند بلکه آثار سوئى در اخلاق و اختلالاتى در مزاج و سلامت روح و جسم تولید مى نماید.

   

  [1] . تذکرة الاولیاء، جلد ۱، صفحه ۲۳۵٫  

  [2] . تاریخ تصوف، دکتر غنى، صفحه ۳۶۱٫

  [3] . نقل از کتاب اسرار التوحید فى مقامات أبى سعید، صفحه ۲۲٫

  [4] . تذکرة الاولیاء، جلد ۲، صفحه ۱۶۴٫

  [5] . همان مدرک، صفحه ۳۲۹٫

  [6] . نقل از کتاب اسرار التوحید، صفحه ۲۷٫

  [7] . پوشیدن لباس پاره و پینه دار ـ که مرقع و مرقعه مى خوانده اند ـ نزد صوفیه رواج و شیوع بسیار داشت. بعضى از پاره هایى که دور ریخته مى شد رقعه رقعه لباس مى دوختند و برخى، حتى طعام جز آنچه مردم دور مى ریختند نمى خوردند، مثل تره پوسیده و کدوى تلخ و گزر تباه شده. (کشف المحجوب، صفحه ۵۶)

  گفته شده است که ریشه این عناد و خود ستیزى و فروتنى شدید، از دیدگاه روانکاوى بر خشم و نفرتى شدید مبتنى است در واقع هنگامى که آدمى در حل مسائل زیستى خویش دچار بن بست مى گردد و راه را مسدود متوجه درون خود مى گردد و قدرت وجودى خویش را علیه خویشتن به کار مى گیرد و کارش با نفس چون کار جلاد با محکوم مى شود. (منتخب رونق المجالس، صفحه ۳۴۸)

  هیچ بعید نیست مطابق حدس پاره اى از محققان، این روش از هندوان و بودائیان به مسلمانان سرایت کرده باشد، زیرا در سنت رسول اکرم(صلى الله علیه وآله) و نه در سیره اصحاب بزرگ پیغمبر و نُه امامان معصوم(علیهم السلام) اثرى از این روش سخت و نامتعادل دیده نمى شود مسلم است: ریاضت کشیدن و نرساندن مواد ضرورى به بدن، بنیه را ضعیف مى کند. (در دیار صوفیان، صفحه ۱۵۱)

  [8] . رجوع شود به بحث گذشته در حالات غزالى.

   

  منبع : کتاب جلوه حق تالیف حضرت آیت الله مکارم شیرازی

   

  نظرات (۳)

  ۰۲ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۷:۵۰ حجت الله عرفانیان
  ولی یک مرد می خواهم بتواند با سه کلمه دینش پروردگارش و پیامبرش و امامش را ثابت نماید به ابجد دین64 الله محمد علی64نماینده واقعی دین الله64حقیقت دین الله64امامت بدین الله 64 صاحب خلافت دین 64صاحب اصلی دین الله64 محرم اسرار الهی64کلیده سره الله64 الله محمد علی64حقیقت دین الله 64عترت رسول الله64جانشین محمد علی64 نماینده غدیری64ریشه ولایت امامت64جانشین ولایت امامته64 قانون مذهب دین الله64اصل اسلام فقط الله 64بسم الله الرحمن الرحیم 786 یعنی الله 66+132 اسلام +583 محمد علی فاطمه حسن حسین583 پنج تن آل عباء +5 اصول دین = 786 - 541 فتنه ها = 245 علی 110+135 فاطمه = 245 اسلامه حق 245 دینه بحق الله245دین الهی دینه الله245 به ابجد صغیر و کبیر علی 136 بسیجیان136علی 136فرمانده دلاور بسیج دین اسلامی 110 ولی دین 110 علی 110 منادیه 110 دین الهی 110 علی به ابجددین64دین64رهبرولایت امامت64 مذهب واقعی الله64دین واقعی اسلامه64محور اصلی قرآن64الله محمد علی64فلسفه دین الله64کلید سره الله64 محرم اسرار الهی64
  64مذهب واقعی الله64جانشین واقعی الله64 الله محمد علی64بسیجی لشگر مخلص خدا ست64اصل اسلام فقط الله 64 ره الله مذهب الله64 راه الله منصب الله 64اگرشهداء و64 امام بسیجیان علی 64رهبر ولایت امامت64امام دین اسلام علی64 راه حق دین اسلامی64 حقیقت دین الله 64معنی الله محمد64دین 64 بهترین دین دنیا64دین الله شیعه است64شیعه نوره الله 64راه هامستقیم الله 64وصی پیامبر اسلامه 64مسیر الله علی64 حقیقت دین الله64بهترین دین دنیا64 دین الله شیعه است64محور اصلی قرآن64 دین الله شیعه است 64 صاحب اصلی دین الله 64 اگر دین حق نبود64 دین 64مذهب واقعی الله 64 دین 64 الله محمد علی 64 اگر دین شیعه هم نبود یک ایرانی زنده نبود 64 بهترین مذهب الله 64 صاحب اصلی دین الله 64یا مذهب الله محمد64دین واقعی اسلامه64رهبر ولایت امامت64 محرم اسرار الهی64کلیده سره الله64شیعه یعنی ش شما ی یار ع علی ه  هستی شیعه یعنی شما یار علی هستی  آل سقوط سه باردردوسه قرن گذشته به کربلاء ونجف حمله نمود و تمام مردهاراسربریدو زنان و دختران را به اسیری برداگربسیجیان نبودند یک جوان ایرانی هم وجود نداشت پیامبر فرمود اگر دین اسلام به هر زبان دیگری بود یک عرب هم مسلمان نمی شدالْأَعْرابُ أَشَدُّ کُفْراً وَ نِفاقاً توبه97 واقعا" توبه کنید و نفاق را از خود دور کنیدخائن حرم دستانش آلوده است بزودی فتح مکه صورت خواهد گرفت خداوند 64ابابیل بدین حق اسلام 64 بسیج حزب بحق الله 64 عربستان را فتح خواهد کرد خداوند در آسمانها ملائکه را آفرید و در زمین بسیجی ها رابه ابجد64 دین64 بسیج حزب بحق الله 64بسیجی لشگر مخلص خداست64الله محمد علی64حکم الله علی64مخلص بدین الله64جانشین مقدس دین الله64 امام بسیجیان علی64 بسیجی لشگر مخلص خداست 64الله محمد علی64راه الله منصب الله64 اصل ولایت امامتی64 عترت رسو الله 64 تنها برگزیده دین 64 امام حق دین مسلمین64رئیس بدین الله64یا رهبر اصلی جهان64یا علی فاطمه64خاندان نبوت و امامت بدین الله64مقتدای دین عالم 64اگر ولایت نبود بسیج هم نبود64ولایت بحزب الله64جانشین محمد علی64الله محمد علی64حقیقت دین الله64محوراصلی قرآن 64نماینده واقعی دین الله64 شاهنشاه امام غدیر خمی64قانون مذهب دین الله 64با فلسفه دین الله64عشق الله راه الله64فضیلت دین اسلام 64فقط الله اصل اسلام64دین مکتب حق الله64ره الله مذهب الله64کلید جانشین الله64قلب کل دین اسلامی 64دین 64با مذهب محمد علی64 کلید اسرار الله 64کلید بدین الله 64راه الله منصب الله64دین الله محمدی 64 کلیده سره الله 64دین 64الله محمد علی 64 محرم اسرار الهی64کلیده سره الله64 64صاحب خلافت دین64تنها برگزیده دین64نماینده غدیری64 صاحب خلافت دین64 یدالله دست حق اسلام64صاحب خلافت دین 64 مخلص بدین الله 64 جانشین مقدس دین الله64 راه الله منصب الله64 اصل ولایت امامتی 64 الله محمد علی64 +132 اسلام = 196دین اسلام 196ضرب 14 معصوم خانواده محترم رسول خدا میشود 196 دین اسلام196 یعنی 14 معصوم 
  ۳۱ مرداد ۹۶ ، ۱۲:۵۰ حجت اله عرفانیان
  تو نیکی میکنو در دجله انداز که ایدز در بیابانت دهد باز شیعه واقعی این نیست که به کوه بیابان بزنی و هیچ کمکی به مسلمین جهان نکنی   شیعه واقعی این است که جهان را متحول کنی 74 فرقه باطل دین اسلام اگر توانستید با 5 کلمه به ابجد صغیر بگوئید جانشین پیامبرتان کیست اینجانب مذهب شمارا خواهم پذیرفت مثال ابجد امام علی 110 میباشد به ابجد صغیر 110خلافت به دین اسلام بحکم الله محمد110رهبر اصلی جانشین محمدعلی110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله 110جانشینه حضرت محمد ابن عبدالله 110رهبراصلی جانشین محمد علی 110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110 رهبر دین اسلام دین آدم دین الله 110 امامی خلیفه اول حضرت محمد 110 نماینده الله جانشین محمدعلی 110دین الله دین آدم دین محمدقرآن110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110 راه الله اول خلیفه بدین الله110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110 راه الله اول خلیفه بدین الله110
  امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله110 امام رهبر واقعی محمد علی110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب110رهبر اصلی جانشین محمد علی110
  ۱۹ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۲۹ حجت اله عرفانیان
  با 5 کلمه جانشین پیامبر را مشخص فرمائید }علی 110 {امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب110 جانشینه حضرت محمد ابن عبدالله 110رهبراصلی جانشین محمد علی110 امام جانشین اصلی محمد ابن عبد الله 110یا خلیفه حضرت خاتم الانبیاء110امام خلیفه اول حضرت محمدی110امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب110خلیفه اول امام واقعی مسلمین 110جانشین محمد امام علی ابن ابی طالب110زاده محراب شهید محراب علیست  شیعه یعنی ش شما ی یار ع علی ه هستید به ابجد حکم الله حکم قرآن 475-541 فتنه ها= 66الله 66علی ولی الله 66 +66= 132 اسلام به ابجدبرترین دین 926-541عمر ابوبکر=385 شیعه385 با آل قرآن 385 فلسفه دین الله 385با قانون الهی دین الله 385یا الله وصی بحق محمد 385با آل قرآن385 شیعه 385راز اهل عالم 385 شیعه 385بدین واقعی اسلام 385فلسفه دبن الله 385 به دین الهی الله محمد علی 385به اهله محمد فاطمه علی385 اسلام پیامبر 385 فقط دین اسلام 385اهل دین فرقه اصلی دین اسلام812+114 سوره قرآن= 926-541 فتنه ها = 385شیعه 385برترین دین 926-541عمر ابوبکر=385 با آل قرآن 385 فلسفه دین الله 385با قانون الهی دین الله 385اهل دین فرقه اصلی دین اسلام812+114 سوره قرآن= 926-541 فتنه ها = 385شیعه
  با کلمه الله 66 امام ودین و مذهب وجانشین پیامبرخود را ثابت کنیدبه ابجد الله66 علی ولی الله66+66 الله=132 اسلام132 132+64دین= 196دین اسلام 196 کلید بدین الله 196کلید اسلام196امام کل دین196کلید بدین الله196 کلید اسلام196 ضرب 14 معصوم در خودش میشود196
  به ابجد دین 64 با سه کلمه دین پروردگار و پیامبر و امام خود را مشخص کنید به ابجد دین 64+132 اسلام = 196دین اسلام 196 کلید بدین الله 196 کلید اسلام 196 دین اسلام 196  دین 64 الله محمد علی 64 جانشین محمد علی64+64= 128کلیددین128 حسین128 کلید دین است کسی که حسین ندارد دین ندارد به ابجد دین 64 الله محمد علی 64 جانشین محمد علی 64تمام مقصد ما مکتب ماست کسی که دین ندارد دسیاست نداردبدبخت ترین مردم کسیستکه نمازنمی خواندو مجرداست دین مجرد کامل نیست نصف دین هم که ندارد بیچاره اهل عالم است  خداوند به آدم بی نماز احتیاج ندارد کیفر بی نماز در محشرقعر دوزخ است اینم آیه قرآن خداوند می فرماید ما مجرمان را سخت عقوبتخواهیم کردآنهاشجره ملعونه هستندان من المجرمین منتقمون 74 والشجرتها الملعونه 74جایگاه شمر جایگاه ابن ملجم74قعر دوزخ مقام شیطان74حجامت کن سکته نکن حجامت فتح است مابقی فاتحه حجامت حج امت حجامت کن سکته نکن به پشت هر نبی مهر نبوت به پشت هر امام مهر امامت به پشت ما بوود مهر حجامت شود کورو کچل هر بی حجامت جهنم بوده جاشان در قیامت حجامت کن سکته نکن کسی که حجامت نشه سکته کنه حقشه  و مثل الاغ می میرد گوساله به دنیا می آید و گاو از دنیا می رود به علم ریاضی قرآن علمی علم ابجد سفارش رسول الله که فرمود علم ابجد را یاد بگیرید که همه آن شگفتی میباشد وای بر عالمی که علم ابجد نداند تمام فرقه های باطل دین را به مبارزه علمی دعوت مینمایم نام شیعه چندین بار در قرآن آمده به قرآن رجوع کنیم بجز اهل بیت پیامبر آیه ای در باره فرقه های باطل دین یک آیه هم نیامده وَ إِنَّ مِنْ شِیعَتِهِ لَإِبْراهِیمَ إِذْ جاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ این آیه34 حرف دارددین الله34+25 اصل اسلام=59 مهدی59 یعنی9+5=14 معصوم کشته شد زهرای اطهر زان سبب گفته در قرآن تمام آیه ها حق با علیست  آیه 34حروف دارد 34+34= 68+68=136 مومن 136 علی 136 به ابجد کبیر و صغیر علی 136  این آیه ابجد مولاء علیست 136 یعنی نشانه دین یعنی نماینده الله به ابجد 136 یعنی 6ضربدر 3+1= 19 الله 19 نماینده الله 46 محمد20+26 علی = 46 ماه 46+46= 92 محمد +18 ذالحجه" غدیر خم = 110 دین الهی 110 ولی دین 110 علی 110 جلوه الله 110 ولی دین 110 حامیان110 دین الهی 110 ولی دین 110 بحق110اهل دینی110حامیان110 دین الهی 110 یمین110 کسانی که نامه اعمالشان به دست راستان داده میوشد آیه 38-39 مدثر کل نفس بما کسب الا اصحاب الیمین همه در قیامت در گرو اعمالشان هستند الا احصاب یمین اصحاب علی 110 یمین110 بدون هیچ نگرانی به بهشت میروند اصحاب یمین  «إِنَّما وَلِیُّکُمُ اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ الَّذینَ آمَنُوا الَّذینَ یُقیمُونَ الصَّلاةَ وَ یُؤتُونَ الزَّکاةَ وَ هُم راکِعُونَ» (المائده - 55) امام علی در نماز انگشتر خویش را به فقیر بخشید برو ای گدای مسکین در خانه علی زن که نگین 110 نگین110 یمین 110 علی 110 نگین 110 دین الهی 110

  به ابجدولی46ماه46 محمد20+26علی=46ولی 46+ 46=92 محمد92+18ذالحجه"غدیرخم=110 دین الهی 110 علی110جلوه الله110ولی دین110 نگین110 حامیان 110 دین الهی 110 ترجمه آیه فوق جز این نیست که ولى شما خداست و رسول او و آنان که ایمان آورده ‏اند، همان ایمان آورندگانى که اقامه نماز و اداى زکات می‏کنند در حالى که در رکوع نمازند انگشتر به گدا می دهند برو ای کدای مسکین دره خانه علی زن در غدیر 26 علی 26 امام دین 26 راه حق 26 وصیت 26بیعت26انتخاب درست26 غدیر 26دوازده امام  12 +14 معصوم = 26 راه حق 26علی 26 جان قرآنه26امام دین26 علی26 پنج تن آل عباء 677 منهای 541 عمر و ابوبکر = 136 علی مولاء مومن 136 پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 25 شیعه25 اصل اسلام 25 ارباب جهان25 شاه مردان25 اصل اسلام25 بسیجی25بسیج مدرسه عشق است بسیجی عاشق الله ست بسیجی مجاهد فی سبیل الله ست به ابجد الله 66 +253 اصل اسلام = 319 شهید319 مذهب الله محمد علی 319 راه الهی الله 319 مذهب الله محمد علی319
  بسیجی مظلوم عالم است بسیجی خاطره خوش دوران جهاد است بسیجی جان امام مهدیست بسیج 15 قرآن 15 بسیج 15وبسیجی مجاهد الله 66بسیجی امام واقعی66الله66+66علی ولی الله= 132اسلام 132ای کاش مسئولین بما بسیجیان هم نظر داشتند و فقط درجنگهایادما نکنند آیا شد از فرماندهان جانبازبسیج بپرسید مشگل شما چیست  مسلح شدن فرماندهان بسیجی زمان جنگ امنیت جامعه را بالا می برد آنان که کت و شلوار اتو شده با کراواتهای رنگین برخود افسار می زنند بدانند این انقلاب را خدای بسیج نجات داد25 بسیجی25اصل اسلام25شیعه25 ارباب جهان25پیامبر فرمودفقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 25 شیعه25 اصل اسلام 25 ارباب جهان25بسیجی 25 یمن سوریه فلسطین میانمار نیاز به بسیجی دارد بجای این همه وزارت خانه ما باید وزات بسیج داشته باشیم به درد مسلمانان جهان بخوریم و نگذاریم مظلوم کشته شوند تمام مردم جهان خواستار دوستی برادری و محبت عدالتند تمام حق گویان تشنه عدالتند هرکسی راستگو ودرست کردارباشدبسیجیست

  اینجانب به علم ریاضی قرآن علمی علم ابجد به سفارش رسول الله که فرمود علم ابجد را یاد بگیرید که همه آن شگفتی میباشد وای بر عالمی که علم ابجد نداند تمام فرقه های باطل دین را به مبارزه علمی دعوت مینمایم پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 25 شیعه25 اصل اسلام 25 ارباب جهان25 شاه مردان25 اصل اسلام25 بسیجی25بسیج مدرسه عشق است بسیجی عاشق الله ست بسیجی مجاهد فی سبیل الله ست
  بسیجی مظلوم عالم است بسیجی خاطره خوش دوران جهاد است بسیجی جان امام مهدیست به ابجد بسیج 15 قرآن 15 بسیج 15وبسیجی مجاهد الله66بسیج دانشگاه جهاد و شهادت است 66بسیجی امام واقعی66 بسیجی فاتح دینست66مکتب شیعه الله است 66یا اصل اسلام ناب ناب محمد66الله66+66علی ولی الله=132اسلام 132حکم الله حکم قرآن 475-541 فتنه ها= 66الله 66علی ولی الله 66 +66= 132 اسلام 132ای کاش مسولین بما بسیجیان هم نظر داشتند و فقط در جنگها یاد ما نکنند آیا شد از فرماندها ن جانباز بسیج بپرسیدمشگل شما چیست  آنان که کت و شلوار اتو شده با کراواتهای رنگین بر خود افسار می زنند بدانند این انقلاب را خدای بسیج نجات داد 25 بسیجی25اصل اسلام25 خداوند نماز را واجب نمود و ترک واجب حرام است نماز 17 رکعت دین 64 سجده ها و رکوع در17رکعت نماز میشود 64 دین 64+64=128کلید دین128حسیننام شیعه چندین بار در قرآن آمده به قرآن رجوع کنیم بجز اهل بیت پیامبر آیه ای در باره فرقه های باطل دین یک آیه هم نیامده وَ إِنَّ مِنْ شِیعَتِهِ لَإِبْراهِیمَ إِذْ جاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ این آیه34 حرف دارد34+نماز است اگر نماز نمی خوانی دین نداری به ابجد مومن 136 علی به ابجد کبیر و صغیر میشود 136 زاده محراب شهید محراب علیست مومن136 تمام 17 رکعت نماز17+17 سجده+34رکوع میشود68 مومن دین الله68منبع نور نورالله68دین الله هدف الله68+68یامحمدیاعلی=136 مومن 136 به کسی مومن می گویند که در محراب کعبه بدنیا آمده و در محراب نماز شهید می شود به ابجد شهید319 فلسفه دین 319 مذهب الله محمد علی319اصل اسلام الله 319دین ناب محمد علی319 نماز مسلمان319راه الهی الله319فلسفه دین319+46 ماه محمد علی =385 شیعه دین ناب الله محمد علی 385 قانون الهی دین الله 385 حکم اله دین الله 385 بدین واقعی اسلام 385 راز اهل عالم 385بدین واقعی اسلام385انسان کامل اسلام 385شیعه385شهید الله 385 شیداء 385 اسلام واقعی الله 385قانون الهی دین الله 385حکم الهی دین الله 385شیعه385

  به ابجد64  دین 64الله محمد علی64جانشین محمدعلی64حکومت دین الله64 قسم بدین الله محمد64 امام دین امام دین اسلام علی64ستون دین اسلام علی64حکم الله علی64کلید بدین الله64 رئیس بدین الله64 علی ولی الله64+18 الله=82 امام82 انی جاعلک لناس اماما قرآن میفرماید ما امام راانتخاب میکنیم 124هزار پیامبرو جانشینانشان توسط هر پیامبر مثل غدیرخم انتخاب گردید41 اصل دین اسلام41 علی قرآن= 41 +41 اصل دین اسلام=82 امام82+ 114+سوره قرآن= 196دین اسلام196ضرب 14 معصوم درخودش میشود 196دین اسلام196 {کلمه الله 41 +41 اصل دین اسلام  41=82 امام در غدیر خم توسط پیامبر انتخاب گردید و بعداز وفات پیامبر هر شورایی باطل است نود درصد یاران پیامبر بر علیه خلیفه زمان شورش کرده و کافر شدند هر کسی بر علیه امام و خلیفه زمان قصب خلافت و جنگ کند کافر محسوب می گردد با کلمه 66الله66 +66 علی ولی الله66 جانشین حضرت محمد66ولایت اصلی دین=132 اسلام   132علی قرآن ناطق است  امام و اسلام خود را ثابت کنید66 دین الله راه الله 66راه الله راه محمد66 الله 66+ 66علی ولی الله=132اسلام  66علی کیست جانشین66 راه انبیاء علی 66 تنها راه الهی الله 66اصل ولایت علی66 نور مقدس الله محمد66جانشین حضرت محمد66 اصل ولایت علی 66علی ولی الله 66 رهبر واقعی اسلام 66جانشین حضرت محمد 66مسیر الله علی66 امام غدیر خمی66دین الله راه الله 66 اصل دین اسلام اطاعت66یاور قرآن علی66مذهب شیعه علی 66اصل دین اسلام شیعه66مذهب پیامبر علی66سید انبیاء علی66دستور الله علی66یا الله یاعلی66 راه انبیاء قرآن محمد66 راه ارباب حق علی 66 راه عشق اسلام علی 66 اصل اسلام امام واقعی66 علم محمد علی66تنها را  الهی الله 66امام مکتب الله محمد66یا الثارات الحسین 66بالا ترین درجه اسلام 66 اقیانوس دین علی 66 اولین امام واقعی 66دین الله راه الله 66 مذهب اصلی دین اسلام 66مسیر الله علی 66 +66الله = 132 اسلام 132 علی ولی الله 66 مشگل گشای کل عالمی 66 مصلح کل دین اسلام66یا اباصالح المهدی 66عدل توحید امامت66عدل توحید نبوت 66 نماینده الله محمد66 بجانشین محمد علی66مشگل گشای کل عالمی66 وعده خدا نزدیک است66 الله66هدف بعثت انبیاء 66 +66 ارباب واقعی دینه66 یاحریم قرآن علی=132یا علی هو132 دین ویا مذهب 132قلب132 یا اصل 132 اسلام132 +64دین=196 دین اسلام 196 کلید اسلام 196 الله 66+ 26غدیر =92 محمد+ 18ذالحجه" غدیر خم =110علی تمام فرقه های دین اسلام اگر توانستید با 5 پنج کلمه جانشین پیامبرتان را مشخص کنید کیست این جانب به مذهب شما در خواهم آمد 110 امام جانشین اصلی  محمد ابن عبدالله110               امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110 کعبه 97+13 رجب تولد علی در محراب کعبه = 110به ابجد کعبه97 قسم به آیه غدیر خم 97 قسم و غدیر خم آیه غدیر خم 97 الیوم اکملت لکم دینکم 97+ 13 رجب تولد مولاء در کعبه =110چرابه امام علی قرآن ناطق میگویند علی110+ 110 دین الهی +دین الله131= 351 قرآنقال رسو الله =انا و  علی ابواه هذاه الامه"275 +110علی = 385 شیعه 385بدین واقعی اسلام 385 اسلام پیامبر 385 فقط دین اسلام 385 فلسفه دین الله 385اهل بهشت 743-541= 202 محمد92+110علی= 202 آئینه الله202
  پیامبر فرمود من و علی پدران این امت اسلامی 583 اهل بیت فاطمه 583 عاشوراه 583 امت اسلامی583 ابجد 5 لا اله الا الله 165+ 132 اسلام +202 محمد علی 59 مهدی +25 شیعه  = 583 اهل بیت فاطمه 583 اهل دین اسلام قرآن 583  به ابجداهل دین 100+ 351 قرآن+ 132 اسلام= 583شبکه نور 583 ابجد 5تن آل عباء 583 محمد علی فاطمه حسن حسین 583محمد92 +110علی +135 فاطمه+118حسن+ 128 کلید دین حسین =583 شبکه نور 583 این عدد نورانی را از راست بخوان براستی شیعیان فرزندان اهل بیت پیامبرند 583 میشه 385 شیعه 385بدین واقعی اسلام 385 اسلام پیامبر 385 فقط دین اسلام 385 فلسفه دین الله 385
  قال رسو الله = انا و  علی ابواه هذاه الامه"275 +110علی = 385 شیعهوَ إِنَّ مِنْ شِیعَتِهِ لَإِبْراهِیمَ إِذْ جاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ کسی که دین ندارد سیاست ندارد  علوم سیاسی مترجم دارد متفکر ندارد
  به ابجد66 الله66اصل ولایت علی66علی ولی الله66ستون دین اسلام علی 66جانشین حضرت محمد66 +26 علی = 92 محمد 66ستون دین الله محمد 66نظام واقعی دین اسلام 66 الله 66 علی ولی الله 66 امام مذهب اصلی الله 66جانشین محمد علی 66اصل دین اسلام اطاعت66 رهبر واقعی اسلام 66 ولایت اصلی دین 66 مسیر الله علی 66 دین الله راه الله 66 امام مکتب الله 66 حکمت دین علی  66ولایت اصلی دین 66 اصل ولایت علی66 جایگاه علی محمد66 امام اولیاء الهی 66 عالی ترین مذهب66 جانشین حضرت محمد 66 علی ولی الله 66+66 الله = 132اسلام 132 بااسلام واقعی الله 66 راه انبیاء علی 66 مذهب شیعه علی66 مذهب پیامبر علی66 امام مذهب اصلی الله 66 یاورقرآن علی66 محور امامت علی 66 محور نبوت علی66 سید انبیاء علی66 دستور الله علی66 دین حق اسلام علی 66+66 علی ولی الله = 132 اسلام 132 راه هدایت علی 66اصل ولایت علی 66 یا الله یا علی 66 امام حق الله علی 66 امام غدیر خم علی 66 حقیقت دین الله 66 جانشین اصلی محمد 66 نقشه دین الله علی66 راه انبیاء علی66 یعنی 6+ 6= 12 ساعت 12 ماه های سال 12 مقدس12 اسلام 12 حق 12 منتخب 12 انجمن12 اسلام 12 نجاتبخش 12  رگهای عصب مغز انسان 12 رگ میباشد کسیکه حیاء ندارد عقل و دین ندارد کسی  که دین ندارد وجدان ندارد  کسی که دین ندارد ایمان ندارد کسی که دین ندارد سیاست ندارد با نماز بنده خدا و بی نماز بنده شیطان است یکی از یاران امام صادق فرمود مولاء برایم دعا کنید گناه کبیره مرتکب شده ام امام فرمود خدا می بخشد توبه کن چندین بار تکرار کرد مولاء گناه کبیره مرتکب شده ام مولاء باز فرمود خدا می بخشد ایشان باز فرمود برایم دعا کنید امام فرمود فکر کردم نماز صبحت قضا شده ایشان فرمود بله امروز نماز صبحم قضاء شد فرق مومن و کافر ترک نماز است و بی نماز در قعر صقر دوزخ جای دارد ای وای بر بی نمازان ارزش مومن به نماز اوست بی نماز بدبخت تمام عالم است نماز رابطه بنده با خداست کسی که رابطه اش با خدا قطع شود بنده شیطان است کسی که دین ندارد سیاست ندارد به علم ابجد دین 64 الله محمد علی 64 دین 64 جانشین محمد علی 64+ 64 = 128 کلید دین 128 حسین 128 کلید دین128 حسین128 کسی که حسین ندارد دین ندارد حسین کلید دین است به ابجد دین 64 +28 دین اسلام = 82 امام 82+ 28دین اسلام = 110 علی 110 ولی دین 110 دین الهی110 جلوه الله 110بحق110یمین110   انتخاب الله1120+1202سخ خلیفه=82 امام82+28 دین اسلام= 110 علی با 5 کلمه جانشین پیامبرتان را مشخص نمائید به ابجد 110امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110 نشان واقعی دین الله امام علیست110جانشینه حضرت محمد ابن عبدالله 110امام جانشین  محمد علی ابن ابی طالب110 رهبر دین اسلام دین آدم دین الله 110 رهبر اصلی جانشین محمد علی 110 امام خلیفه حضرت محمدی110 اصل دین اسلام جانشین واقعی محمد 110 نماینده الله جانشین محمد علی 110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110 راه الله امام خلیفه اول مسلمین 110حزب الله اصل دین محمد علی 110امام جانشین  محمد علی ابن ابی طالب110 امام رهبر واقعی محمد علی 110 راه الله رسم الله عشق دین  الله 110 اولین جانشینه بحق حضرت محمد 110امام جانشینه اصلی محمد ابن عبدالله 110امام جانشین  محمد علی ابن ابی طالب110 شما هم با سه چهار پنج کلمه جانشین پیامبرتان را مشخص نمائید به ابجد صغیر تا ابجد جانشین پیامبر مشخص شود اگر به ابجد کبیر هم گفتید این جانب به مذهب شما در خواهم آمد نان به سگ بده نده بر بی نماز  بنده شیطان است

  به ابجد کلمه الله 41+25 {شیعه} اصل اسلام = 66 الله 66 + 66 امام بدین الله محمد 66به دین الله اصل اسلام 66+ 66 الله =132 اسلام 132قلب 132 اسلام 132 امام کل 132 بدین الله 132+64 دین = 196 دین اسلام 196 امام کل دین 196 کلید اسلام 196 ضرب 14 معصوم خانواده محترم پیامبر میشود 196 دین اسلام 196 مقام شهید دین اسلامی 706-541 فتنه ها=165 لا اله الا الله 165+ 5 تن +12امام+ 14معصوم=196دین اسلام 196 ضرب14 معصوم درخودش می شود 196دین اسلام  196اصوله دینه196 امام کل دین 196دین اسلام196مومنین196یا اصل دین196یا اسلام ناب196دین اسلام 196پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد کبیر فرقه 385 شیعه385با آل قرآن385 بدین واقعی اسلام 385 اسلام واقعی الله 385 شیعه 385 پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 385 شیعه385 فقط دین اسلام 385 شیعه385بدین واقعی اسلام 385اسلام واقعی الله385بدین واقعی اسلام 385 اسلام پیامبر 385 فقط دین اسلام 385 فلسفه دین الله 385
  385انّى جاعلک للنّاس اماماً.خداوند در قرآن می فرماید ما امام را انتخاب می کنیم تمام فرقه های دین اسلام اگر توانستید با 5 پنج کلمه جانشین پیامبرتان را مشخص کنید کیست این جانب به مذهب شما در خواهم آمد

   امام جانشین اصلی  محمد ابن عبدالله 110 علی 110 دین الهی110ولی دین110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب110 شما هم با پنج کلمه جانشین پیامبرتان را مشخص نمائید به ابجد صغیر یا کبیرفرقی نمی کند پیامبر اکرم (صلى الله علیه و آله) فرمودند: إن ولیتموا علیاً و ما أراکم فاعلین تجدوه هادیا مهدیا یهدی بکم السبیل المستقیم.
  اگر علی را خلیفه خویش قرار دهید، گرچه می‌دانم نمی‌کنید، همه شما را به ساحل نجات و سرمنزل مراد خواهد رساند. مسند احمد بن حنبل، ج1، ص109 ـ الإصابة لإبن حجر، ج4، ص468 ـ شواهد التنزیل للحاکم الحسکانی، ج1، ص82 ـ تفسیر الآلوسی، ج6، ص170 ـ تاریخ مدینة دمشق لإبن عساکر، ج42، ص420 ـ أسد الغابة لإبن الأثیر، ج4، ص31 ـ میزان الإعتدال الذهبی، ج3، ص363 ـ البدایة و النهایة لإبن کثیر، ج7، ص 397
        با سه کلمه  دین پروردگار پیامبر و امام خود را به ابجد کبیر و صغیر ثابت بفرمائید

   به ابجد دین 64 دین 64 الله محمد علی 64 جانشین محمد علی64 امام دین الله محمد64مومن دین بحق الله 64امام دین الله محمد 64 انگشت شصت با چهار انگشت میشود 64 در غدیر همه با علی بیعت کردند تا پیامبر رحلت نمود همه بیعت شکستند دین 64 الله محمد علی64+ 64 =128 کلید دین 128 حسین 128به ابجد علی ابن ابی طالب 62+ 66 الله بزرگترین ارباب جهان = 128 کلید دین 128 حسین 128 کعبه 97 +5تن 12 امام + 14 معصوم= 128 کلید دین 128 شما هم با سه کلمه پروردگارت پیامبرت امامت و دینت را ثابت کن به ابجد دین 64 +64 الله محمد علی64 مسئله اصلی دین64 صاحب خلافت دین اسلام64لوح محفوظ الله 64 حاکم اصلی امت اسلام64 امام برحق دین 64 نور الله اصل اسلامی64 بسیج لنگر دین اسلام است 64 دین 64 الله محمد علی 64+ 64 = 128 کلید دین 128 حسین 128 کعبه 97 +5 تن+ 12 امام +14 معصوم =128حسین 128کلید دین   128حماسه سرای دین اسلام اگر حسین نداری دین نداری دین 64 دست دوستی 64 کف دستت نوشته 18 الله 18 ذالحجه" غدیر خم18 همه با علی دست دوستی و بیعت دادند دینشان کامل شد دین 64+ 18 الله =82 در غدیرخم امام 82  انتخاب الله 1120-1202 سه خلیفه =82 امام 82 امام توسط پیامبر مشخص گردیددر تمام کتب اهل سنت و شیعه حدیث غدیر خم آمده است خود را به گمراهی نزنید حقیقت چون نور خورشید در آسمان ولایت پیداست فقط باید کمی سر خود را بالا بگیریدتا نور امامت و ولایت را ببینید   به ابجد امام 82 امام توسط پیامبر در غدیر خم مشخص گردید مهدی هم به ابجد کبیر و صغیر میشود 82 +28 دین اسلام = 110 علی 110 دین الهی 110 ولی دین 110 علی 110 تمام   74 فرقه باطل دین اسلام اگر توانستید با 5 کلمه به ابجد صغیر بگوئید جانشین پیامبرتان کیست اینجانب مذهب شمارا خواهم پذیرفت مثال ابجد امام علی 110 میباشد به ابجد صغیر 110خلافت به دین اسلام بحکم الله محمد110رهبر اصلی جانشین محمدعلی110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله 110جانشینه حضرت محمد ابن عبدالله 110رهبراصلی جانشین محمد علی 110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110نماینده الله جانشین محمد علی 110 رهبر دین اسلام دین آدم دین الله 110 امامی خلیفه اول حضرت محمد 110نماینده الله جانشین محمدعلی 110دین الله دین آدم دین محمدقرآن110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110 راه الله اول خلیفه بدین الله110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110راه الله اول خلیفه بدین الله110دین واقعی اصل اسلام حکم الله    110سالار انبیاء الهی محمدعلی 110نور مقدس الله جانشین محمد علی110
  امام راه الله خلیفه اول مسلمین110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله110 امام رهبر واقعی محمد علی110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب110 رهبر اصلی جانشین محمد علی110پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 25 شیعه25 فرقه 25 شیعه 25 اصل اسلام 25انسان کامل 25 انسان نمونه 25 نام آدم 25 بار در قرآن آمده آدم باش و حق را بپذیر علی 110دین الهی110ولی دین 110جلوه الله 110 نمک110نان جو110گندمهای 110به نانو نمک مرتضی علی حق با علیست 110 بسم الله الرحمان الرحیم 786-541 عمرابوبکر=245 اسلام حق 245 اسلامه حق 245 علی 110+ 135 فاطمه = 245 اسلامه حق علی و فاطمه میباشد 245دین بحق الله 245اسلامه حق 245 یعنی معنای بسم الله الرحمن رحیم 786 یعنی الله 66+ 132 اسلام 583 5 تن = 786
  وَ إِنَّ مِنْ شِیعَتِهِ لَإِبْراهِیمَ إِذْ جاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ: نام شیعه چندین بار در قرآن آمده

  انتخاب الله 1120-1202 سه خلیفه قاصب = 82 به ابجد صغیر و کبیر 82 امام 82 الم 82 عشق است گل روی امام مهدی 82امام 82 هم اکنون امام 82 مهدی82 باکلید اصلی دین الله82دین 64+ 18 الله= 82 به ابجد امام 82 در غدیر خم به دست با کفایت پیامبر امامت قیامت بپا کرد امام 82 به ابجد صغیر وکبیر 82 الم میباشد امام82 با کلید اصلی دین الله 82 حاکم اصلی دین اسلامی82 صراط علی حقا نمسکه82 امام82 نبوت امامت ولایت فقیه82 استمرار حکومت انبیاء 82 طبیب جهان 82 امام 82 بهای دین82 اله الهی 82 مهدی 82+ 114 سوره قرآن = 196 دین اسلام 196 اسلام به ابجد کبیر وصغیراسلام 144 دین اسلام 196 تولد مولاء علی در کعبه 13+ 5 تن= 18 الله 18+ 64 دین 64 الله محمد علی 64+ 18= 82 امام 82 در غدیر خم 18 ذالحجه امام توسط پیامبر مشخص گردید من کنت مولاء فهذا علی مولاء مهدی هم به ابجد کبیر و صغیر میشود 82 +114سوره قرآن = 196 دین اسلام 196امام کل دین 196 اصوله دین 196 دین اسلام 196 ضرب 14 معصوم در خودش میشود 196به ابجد امام82 با تقواء ترین انسان جهانی82 جانشین الله محمد علی82 علی قرآن=41 41اصل دین اسلام=82 امام82+ 114سوره قرآن=196دین اسلام 196ضرب14معصوم درخودش میشود 196دین اسلام196  {کلمه الله 41 +41 اصل دین اسلام41=82 امام 82 مهدی 82  دین شیعه41 +41 دین پیامبر =82 امام 82 مهدی82 آخرین سرورا امام دین اسلام 82با آخرین مکتب حق دین اسلام 82فرمانده دین حق اسلامی 82 کعبه دلها 41+41 اصل دین اسلام = 82 امام 82 مهدی 82 معجزه صحف ابراهیم82  ابجد صغیر راه الله 32+ 32منصب الله 32فرمانده32=64 الله محمد علی64 محور اصلی قرآن64 دین64 الله محمد علی 64+ 18 الله =82به ابجدامام82کلمه الله اصل دین اسلام82 شرف اسلام واقعی بدین محمد82 امام82امام واقعی خلیفه اسلام82با دین واقعی اسلام محمد82 دین الله 82 امام 82 امام واقعی کل دین اسلام 82مهدی82خلیفه واقعی امام اسلام82مهدی به ابجد کبیر و صغیر میشود82 امام واقعی خلیفه اسلام82به ابجدکبیرو صغیر82امام واقعی کل دین اسلام82امام حق کل جهان اسلام 82به ابجد صغیر راه الله 32+32منصب الله32=64 دین64 الله محمد علی 64 فرمانده کل بدین 64 نماز روزه خمس زکات 64دین 64+ 18 الله =82 امام 82 به ابجدکلمه الله اصل دین اسلام82 شرف اسلام واقعی بدین محمد82 امام82امام واقعی خلیفه اسلام82با دین واقعی اسلام محمد82 دین الله 82 امام 82 امام واقعی کل دین اسلام 82مهدی82 خلیفه واقعی امام اسلام 82 مهدی82  به ابجد کبیر و صغیرمهدی میشود 82 امام واقعی خلیفه اسلام 82 به ابجدکبیرو صغیر82امام واقعی کل دین اسلام82+82=164 32 راه الله = 196دین اسلام 196 به ابجد صغیر راه الله 32 32منصب الله32=64 دین64+64=128کلید دین128 حسین 128کلید دین 128به ابجدامام 82 کلمه الله اصل دین اسلام82 شرف اسلام واقعی بدین محمد82 امام82امام واقعی خلیفه اسلام82با دین واقعی اسلام محمد82 دین الله 82 امام 82 امام واقعی کل دین اسلام 82مهدی82 خلیفه واقعی امام اسلام 82 مهدی به ابجد کبیر و صغیر میشود 82 امام واقعی خلیفه اسلام 82 به ابجدکبیروصغیر82امام واقعی کل دین اسلام82 {مغز دین اسلام 1243-1202 سه خلیفه = 41 اصل دین اسلام41 {کلمه الله 41+ 41اصل دین اسلام41 دین شیعه41 +41 دین پیامبر =82 امام 82 مهدی 82 مهدی به ابجد صغیر23+59مهدی حدیث غدیر در تمام کتب شیعه و سنی موجود است که با دست باکفایت حضرت محمد علی{ع} در غدیر خم برگزیده شد و بعد از وفات پیامبر هر شورایی باطل و شیطانی میباشد به ابجد شیطان 22 عمر 22ابابکر22بدبختی22مقصر22لعنت22 دوزخه22 عمر22گنده لات22شرور22نابکار22 قلدر22خردجال22 منکر22عمر22گنده لات22شرور نابکار22قلدر22لامذهب 22منکر22

  74فرقه باطل دین اسلام اگر توانستید با 5 کلمه به ابجد صغیر بگوئید جانشین پیامبرتان کیست این حانب مذهب شمارا خواهم پذیرفت مثال ابجد امام علی 110 میباشد 110خلافت به دین اسلام بحکم الله محمد   110رهبر اصلی جانشین محمدعلی 110 امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله110جانشینه حضرت محمد ابن عبدالله 110رهبراصلی جانشین محمد علی 110 امام جانشین محمد علی ابن ابی طالب 110رهبر دین اسلام دین آدم دین الله 110 امامی خلیفه اول حضرت محمد 110 نماینده الله جانشین محمدعلی 110دین الله دین آدم دین محمدقرآن110امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110 راه الله اول خلیفه دین الله110
  امام راه الله خلیفه اول مسلمین 110امام جانشین اصلی محمد ابن عبدالله110

  با کلمه18الله18 28دین اسلام28 نشانه الله 28 امام جانشین28 امام الله 28 امام مبین 28خورشید 28ارباب راه 2828شمع امامت 28 شمع نبوت 28اهل دین 28 امام جانشین 28انتخاب الله 28رئیس 28 امام الله 28 کلید 28امام مبین28اهل بیت28 خورشید28+ 18 جانشین=46ماه46محمد علی46 ماه46 نماینده الله 46+18ذالحجه" غدیر خم=64 دین اسلام کامل شد به ابجد 64 دین 64 الله محمد علی64جانشین محمد علی64راه الله منصب الله64 عشق الله راه الله64 ولایت مسلمین جهان64رئیس بدین الله64 امام دین الله محمد64صاحب خلافت دین اسلام64 پذیرفتن دین حق64 کلیده بدین الله64 امام اولیای الهی64حکم الله علی64 بهترین دین کدام است 64 حقیقت دین الله 64مذ اهب الله شیعه است 64 مسئله اصلی دین64 محور اصلی قرآن 64بسیج لنگر دین اسلام است64 نماینده بدین الله64 حقیقت دین الله64کلید بدین الله 64دین64+64=128کلیددین128حسین128جان دینی128 طبیب اهل دینه128حسین 128کلیددین 128 هر کسی حسین ندارد دین ندارد به ابجد کبیر و صغیر دین   اسلام امام دین اسلام را به ابجد صغیر و کبیر ثابت بفرمائیدبه ابجد 110 دین الهی 110 علی 110 ولی دین110با اولین جانشینه محمد ابن عبدالله 110معنی الله محمداصل دین اسلامه 110امام جانشین اصلی محمد ابن عبد الله 110 اصل دین اسلام جانشین واقعی محمد 110نگین دین ها الله محمد علی 110 اصل دین الله اصل اسلام مقام شیعه 110 امام بر حق بدین اسلام جانشین محمد110دین الهی110علی110ولی دین110رهبراصلی جانشین محمدعلی110 جانشین اصلی دین اسلام امام واقعی 110علی 110 علی 110شما هم جانشین پیامبرتان را با پنج شش کلمه ثابت نمائید به ابجد صغیر یعنی اگر با 5 کلمه نتوانید به ابجد مولایتان بنویسید خیلی بدبخت و گمراه عالم میباشید110به ابجدصغیرالله 18سلطان 18شب قدر18شجاعت18 عاشقان18مکتب18الله 18جانشین 18مکتب18جانشین 18بدین 18الله 18 18= بدین الله36+ 36=72+ 72= 144 اسلام به ابجد کبیر و صغیر میشود 144 ضرب 12 امام در خودش میشود144 عاشق الله33+ 33 شهید نماز=66 الله 66+ 66=132 اسلام132 به ابجد صغیر الله18+ 64 دین=82 امام 82مهدی82 28دین اسلام=110 علی به ابجد صغیر الله 18+ 28 رئیس=36مکتب الله36 جانشین سلطان 36+ 23مهدی= رهبر=59 به ابجدکبیر مهدی 59 آخرین امام دین اسلام 59مهدی 59 بدین الله36+ 36 امام غدیر= 72+ 72= 144 اسلام به ابجد کبیر و صغیر میشود 144 ضرب 12 امام در خودش میشود144 یعنی 114 سوره قرآن 114 30 جزء آن = 144 به ابجد کبیر و صغیر اسلام 144 حکم الله حکم قرآن  475 -541= 66 الله 66+ 66 علی ولی الله= 132 اسلام 132+ 64 دین = 196 دین اسلام 196 به ابجد آخرین آیه اکملت لکم دینکم چگونه دین اسلام کامل شد دین 64+ 18 الله 18 ذالحجه" غدیرخم = 82 امام 82 28 دین اسلام 28رئیس 28خورشید28 82 امام = 110 دین الهی 110 علی 110 ولی دین110 در غدیر خم با نصب جانشین توسط پیامبر امام علی به امامت برگزیده شد و دین اسلام کامل شد در تمام کتب اهل سنت و شیعه حدیث غدیر خم موجود میباشد به ابجد صغیر و کبیر مهدی 82 امام82طبیب جهان82
  تولدمولاء علی در محراب کعبه در 13رجب 13 +5 تن پدرخانواده محترم پیامبر 13+ 5= 18 ذالحجه" غدیر خم به فرمان 18 الله 18+ 46 ماه 46 محمد علی 46+ 18 الله =64 دین 64 28 رئیس دین اسلام =92 محمد 92 18= 110 علی  دین 64+ 64 جانشین محمد علی= 128 کلید دین 128 حسین 128 کلید دین 128   به ابجد امام الله 28 18 الله = 46 ماه 46 محمد علی 46 رهبر جهان اسلام 46 رکن دین اسلام 46 راز حروف46 نماینده الله 46 محمد علی 46 رئیس28 امام الله 28+ 18 الله =46 جاشین پیامبران 46 ماه 46 + 46= 92 محمد92+ 18 الله = 110 دین الهی110علی110ولی دین 110امام بر حق بدین اسلام جانشین محمد 110امام بر حق بدین اسلام جانشین محمد110 انسان ستون دین اسلام علی ابن ابی طالب 110علی 110 نمک110 نان جو110 به نانو نمک مرتضی علی حق با علیست 110 پلیسی 110 نامت 110 یا علی حقا پلیس عالمی 110 با 5 انگشت بگو حق با سه خلیفه می باشد انگشت خود را باز کن و انکشت شهادت را به انگشت شصت بچسبان این سه خلیفه اینطور بودند همانطور که دست می دهید انگشت شهادت را ببند میشود بیاخ حق را سه تن نیست کف دست راستت نوشته 18 الله 18 ذالحجه" غدیر خم دین 64 +18 = 82 امام 82+ 28 دین اسلام 110 علی 110 انتخاب گردید در زمان پیامبر یک فرقه بود ولی بعد از پیامبر 74 فرقه شد ابجد ابوبکرعمر عثمان 74 میباشد 74 ان من المجرمین منتقمون خدا آدم بی نماز احتیاج ندارد کیفر بی نماز در محشرقعر دوزخ است اینم آیه قرآن خداوند می فرماید ما مجرمان را سخت عقوبت خواهیم کرد آنها شجره ملعونه هستندان من المجرمین منتقمون74 والشجرتها الملعونه 74جایگاه شمر جایگاه ابن ملجم74 قعر دوزخ مقام شیطان7474 سوره سجده آیه 22 شیطان 22 عمر22 ابابکر 22 مقصر22 دشمن اسلام 22  عمر 22 گنده لات 22شرور22نابکار22 قلدر22 والشجرتها الملعونه 74 این سه خلیفه قاصب دین الله بوده اند بعد از پیامبر مردم نزد خیاطی رفته و گفتند ردای خلافت که دوختی اندازه کدام خلیفه بود خیاط فرمود شما می گوئید خلیفه اول ابوبکر است و خلیفه آخر علی من هر چه وجب می کنم انگشت کوچک می آید جای انگشت بزرگ را میگیرد و این سه انگشت دیگر نمی دانم این وسط چه غلطی می کنند در این صورت فقط حق با علیست از عقیل پرسیدند حق با کیست فرمود حق با علیست ایشان نزد عمر و ابوبکر فرمود من از خار سر دیوار دانستم که ناحقید بعد از پیامبر نود درصد یاران پیامبر بر علیه خلیفه زمان امام زمان خود بر خواستند شورش کرده و جنگ جمل را به راه انداختند یعنی بت پرستان مکه به اندازه یک شتر سرکش نفهم بودند مثل کشور میانماریک مشت نفهم بت پرست که بزودی به حسابشان خواهیم رسید پیامبر فرمود هر کسی بر علیه امام زمانش شورش کند مرتد و کافر بی دین است یاران عمری همان یاران سقیفه و باز ماندگان جنگ جمل می باشند تا دیر نشده علی را در یابید یا علی بگوئید و شیعه شوید نام شیعه چندین بار در قرآن آمده وَ إِنَّ مِنْ شِیعَتِهِ لَإِبْراهِیمَ إِذْ جاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ وَ إِنَّ مِنْ شِیعَتِهِ لَإِبْراهِیمَ إِذْ جاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ  نام شیعه 12 بار در قرآن آمده نام آدم 25 بار در قرآن آمده آدم باش و حق را بپذیر به ابجد صغیر شیعه 25 اصل اسلام 25 انسان کامل 25 انسان نمونه وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ رَأَیْتُهُمْ لِی سَاجِدِینَ ای یوسف زهرادوازدهمین سوره قرآن بیا ای کاملترین دین  آخرین امام دین اسلام جانه دله ارباب علی و زهرا  بیا تا همه در برابرت خشوع و خضوع  کنند ای 12 دوازدهمین سوره قرآن یوسف زهراجانها به فدایت 72 قسم به آیه های سجده دار72+ 72=144 اسلام144 ارباب جهان اسلام 397-541 فتنه ها عمر ابوبکر= 144 به ابجد کبیر و صغیر اسلام144 ضرب دوازده امام در خودش میباشد144اسلام144 به ابجدکبیر وصغیر اسلام144  به ابجد صغیر اهل بهشت 23 مهدی 23 و یارانش اهل بهشت هستند   به ابجد کبیر اهل بهشت 743-541 فتنه ها عمرابوبکر=202محمدعلی202کلیدبدین الله202مومن الله202احکام اسلام 202آئینه الله202محمدعلی 202دین ماه محمد 202دین الهی محمد202اهل لااله الا الله202بحکم اسلام 202دین ماه محمد202 امام کل دین ها202با ادب اهل دین محمد202کلید الله130+ 72 قسم به آیه های سجده دار 72شهدای کربلاء=الله کعبه اسلام قرآن محمده 202مهدی 59کاملترین دین59 کاملترین مرد 59آخرین امام دین اسلام59 مهدی59 مقدس ترین امام بجهان59رهبر حق جهان اسلام 59 کاملترین دین59 کاملترین مرد59 اسلام قرآن حق محمد 59 دین الله 34+ 25 اصل اسلام = 59 مهدی59دین واقعی اسلام 59راهنمای دین اسلام59راه اسلام پیام الله59امامت ولایت الله 59 آخرین امام دین اسلام59 مهدیوحدت کل اسلام 600-541 فتنه ها عمر ابوبکر=59 مهدی 59به ابجد صغیر مهدی23+ 59 +114 سوره قرآن = 196دین اسلام 196جمال تو محمدی کمال توست یا علی 196 الماس دین196دین اسلام 196امام کل دین 196ضرب14 معصوم در خودش میشود196دین اسلام 196مهدی59 یعنی9+ 5=14 معصوم عشق14 نبوت 14 امامت14عشق 14یعنی 1+ 4=5 تن آل عباء خانواده رسول خدا (ص) 59با عشق امامت دین اسلام 59کاملترین دین 59 کاملترین مرد59مهدی 59صاحب دین بحق اسلام 59مهدی59 آخرین امام دین اسلام 59 مهدی 59 جان دینی59 لا اله الا الله 165+ 132 اسلام +202 محمد علی 59 مهدی +25 شیعه  = 583 اهل بیت فاطمه 583 اهل دین اسلام قرآن 583  به ابجداهل دین 100+ 351 قرآن+ 132 اسلام= 583شبکه نور 583 شبکه نور583 اهل بیت فاطمه 583 این عدد نورانی را از راست بخوان براستی شیعیان فرزندان اهل بیت محمد علی فاطمه حسن حسین 583 اهل دین قرآن اسلام 583با کلید دین اسلام اهل محمد علی 583 این عدد نورانی 583 از راست بخوان میشود 385 شیعه 385با اسلامی دین الله  275+ 110 دین الهی = 385 شیعه385 با اسلامی دین الله دین الهی 385 اهل دینی بقانون الله 385  فلسفه دین الله 385شیعه385 اسلام پیامبر385 فقط دین اسلام 385 پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 385 شیعه385 با آل قرآن385

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی